Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiEcoContact 6

ContiEcoContact 6

Continental EcoContact 6

Літня шина Continental EcoContact 6 належить до новинок 2019 року. Щоправда німецький виробник анонсував її наприкінці 2018 року. Характеристики покришки настільки вразили публіку, що навіть 12 виробників автомобілів вирішили включити цю модель у заводську комплектацію. 

Компанія з Ганновера позиціонує цю покришку, як продовження серії екошин. Вона є наступником моделі  EcoContact 5. Порівняно з нею, у новинки ряд суттєвих доповнень. Найперше, варто звернути увагу на оновлений хімічний склад гуми, покращений асиметричний візерунок протектору, а також дуже широкий розмірний ряд. Цю шину можна купити у 112 типорозмірах.

Літня покришка Контінентал ЕкоКонтакт 6 розроблена для широкого застосування. Вона підходить і невеликим автомобілям і потужним позашляховикам. Ширина профілю тут варіює у діапазоні від 145 мм до 315 мм. Відповідно, відрізняться кількість ребер центрального протектору. Їх тут може бути 3,4 або 5.

Характеристика протектору

  При розробці візерунка протектору було використано досвід виробництва спортивних шин. Як було вказано вище, центральна частина частина може складатись з різної кількості ребер жорсткості. Сама схема асиметрична. У покришки особлива розгалужена дренажна система, що чудово справляться з водовідведенням навіть в умовах надмірних опадів. 

Особливістю EcoContact 6 є закруглені плечові блоки. Вони пронизані великою кількістю водоевакуаційних канавок зі скошеними ламелями. Завдяки такій конструкції забезпечується оперативне відведення вологи в дощову погоду і чудове зчеплення з дорожній покриттям на сухому покритті. Найбільше це можна досвідчити при різких маневрах чи поворотах.

  Переваги шини

Слабким місцем екошин завжди була стійкість до зносу. Проте інженери німецького виробника в новинці застосували свої останні розробки, і усунули цей недолік. Принаймні виробник декларує, що стійкість та термін експлуатації зросли на 20%, порівняно з попередньою моделлю. Опір коченню зменшився на 15%, що вплинуло на економію палива. Керованість стала кращою на 17%, а гальмівний шлях скоротився на 2% та 6%. На сухому та мокрому покритті відповідно.

Ще одна цікава особливість ЕкоКонтакт 6 — найсучасніший склад гуми Green Chili 2.0. Інженери виробника ретельно проаналізували всі прорахунки попередніх років, і в новинці ідеально збалансували полімерні складові. Більш того, було додано кремнеземні додатки, що і дозволило суттєво підвищити механічну витривалість та стійкість. Як наслідок контакт з дорожнім покриттям став кращий, буксування меншим, а термін служби пропорційно зріс. Більш того, виробник заявляє, що шина Continental EcoContact 6 має індекс швидкості Y (гранична швидкість 300 км/год).

Головними перевагами новинки є:

 

1. величезний розмірний ряд;
2. унікальний хімічний склад гуми;
3. тривалий термін експлуатації;
4. продумані компоненти протектору.

 

Бажаєте купити літню шину EcoContact 6 прямо зараз? Залишайте заявку на сайті.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
15''
CONTINENTALCONTIECOCONTACT 6лiто195651591 TDE1740
16''
CONTINENTALCONTIECOCONTACT 6лiто205551691 VDE2220
18''
CONTINENTALCONTIECOCONTACT 6 лiто245451896 W FRCZ4150