Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiCrossContact Winter

ContiCrossContact Winter

 

 

 

Переваги.

Розроблена компанією Continental комбінація синусоїдальних і ступінчастих ламелей забезпечує прекрасне зчеплення на засніжених і зледенілих дорожньому покритті. Ламелі асиметрично розподілені по протектору шини: На внутрішньої його стороні знаходяться синусоїдальні ламелі, що відповідають за зчеплення на снігу і льоду, в той час як зчеплення на зовнішній стороні забезпечують міцні ступінчасті ламелі на шашках протектора. Додаткові зчіплюють кромки на міцних плечових блоках забезпечують підвищену тягу в поздовжньому і поперечному напрямку, а також бічне відведення шини в глибокому снігу.
Чотири широких дренажних канавки і обтічні профілі під шашок протектора зовнішніх плечових зонах дозволяють досягти високої безпеки при акваплануванні. ContiCrossContact Winter може навіть при їзді під час дощу поглинати велику кількість води з опорної поверхні шини і відводити її в сторону.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати