Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Cinturato P7

Cinturato P7


  Це вдалий вибір для водіїв, які перш за все обирають для себе найкраще та найсучасніше - це гума, яка охопила у собі найсучасніші технології Італійського виробника, виробника який розробляє сьогодні покришки для найпристижніших гонок у світі Формули - 1.

 

  Нова гума Сinturato P7 - це екологічна покришка розроблена для авто із середнього та бізнес класів, із середніми та великими обьемами двигунів. Нові літні шини володіють оптимальним набором характеристик, які в свою чергу забезпечуть максимальний акустичний комфорт та безпеку на великий швидкості.

 

  Новий малюнок протектора з чотирма продольними канавками забезпечує швидкий відвід води, та максимальну безпеку на вологих ділянках, а жорсткі плечові блоки забезпечують ткт курсову стійкість на високий швидкості.

 

 Абсолютно нова гумова суміш  надає гумі більш тривалий термін експлуатації при рівномірному зносі та гарантує мінімальні витрати пального, що позитивно вплавиає саме на економію палива. У склад нової гумової суміші входять тільки екологічні чисті матеріали, що забезпечують сучасні норми викидів в атмосферу, гарантуючи при цьому мінімальний вплив на навколишнє середовище згідно зі стандартами Євросоюзу.

 

  Дана модель здобула оціінку особливо рекомендована  від Німецької Автомобільного клубу ADAC  та  масу схвальних відгуків від Auto Motor Sport, варто також сказати, що вона стала переможецем тестів від журнала "За Рулем" та Auto Bild.

 

 Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua намагається допомогти купити шини у  Львові та Львіський області, завдяки транспортним компаніям ми швидко доставим вам шини у будь яку точку нашої країни. Торгова марка Pirelli широко представлена у нашому магазині, телефонуйте до нас і ми обовязково Вам допоможемо.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати