Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Chrono Winter

Chrono Winter

Нова шина Pirelli Chrono Winter створена спеціально для комерційних автомобілів, для використання у Зимовий період у самих екстримальних умовах.

 

В шині використана спеціальна гумова суміш, тому будь це сніг, лід чи просто велики калюжі Сhrono Winter забезпечить вам виняткову продуктивність у всіх типових умовах зимового сезону, навіть при повному навантаженні, що э дуже важливим фактором для водіїв комерційних авто.Спрямований малюнок протектра у вигляді «стрілки» забезпечує відмінне зчеплення з дорогою на засніженій поверхні та високий рівень зчеплення при гальмуванні, в тому числі на льоді і в той час краще проходження поворотів.

 

Спеціальний каркас шини створює приємний акустичний комфорт, та гарантує рівномірний знос протягом усього терміну служби шини.

 

Шина забезпечить максимум безпеки у водінні в зимовий період, та готова допомогти вам навіть у самих екстримальних ситуаціях.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати