Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Chrono

Chrono

  Pirelli Сrono - Шини які призначені спеціально для комерційних автомобілів. Шини поєднують в собі такі характеристики, як низький опір коченню, що в свою чергу забезпечую економію витрат пального та акустичний комфорт, який забепечує низький рівень шуму.

  Шина демонструє високі експлуатаційні характеристики, такі як підвищений рівень комфорту та максимальну безпеку на швидкості. Відрізняється низьким рівнем шуму, довгим терміном служби та зносостійкістю.

  Підходить як для короткочасних поїздок, так і для тривалих подорожей. Дана Шина відрізняється стабільною і чіткою поведінкою навіть під час тривалої поїздки при перевозці великих вантажів.

  Високі експлуатаційні характеристики на вологому та сухому дорожньому покритті. Посилені ребрами жорсткості боковини шини забезпечують високий рівень бічного захисту, запобігаючи ризик пошкодження і стирання при парковці.

  В США У 2012 році шини Pirelli Chrono зайняли перше місце по продажам у своєму класі, вони стали найпопулярнішими шинами серед водіїв комерційних авто, обійшовши при цьму навіть таких виробників, як Goodyear і Michelin.