Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

CONTINENTAL

CONTINENTAL

 

Історія компанії розпочинається у 1871, коли німецькими спеціалістами була розроблена нова, на ті часи, технологія виготовлення гуми. Вже у 1898 році компанія мала таку популярність, що перший німецький дирижабль використовував саме її гуму. Перший комерційний успіх прийшов на початку 20-го століття. Саме в той час дуже модними були автомобільні перегони. Відома компанія «Мерседец-Бенц» користувалася шинами виключно компанії «Контіненталь» і неодмінно перемагала.


Такі успіхи дали змогу компанії розширюватись, що і було зроблено у 1934 році. Завод у Мадриді став першим великим підприємством, яке займалось виключно виготовленням автомобільних шин. Менеджерський відділ компанії ретельно відслідковує всі світові новинки у сфері автомобілізму і, зокрема, виготовлення шин. Працює цілий відділ спеціалістів, які займаються розробкою нових технологій виробництва та різноманітними випробуваннями готової продукції. 1955 рік характеризується новинкою від «Continental», яка представляє світу безкамерні шини.


У період з 1979 по 19941 рік компанія відкрила більше 200 заводів. Вони розташовані, практично, у всіх країнах Європи. Крім того, компанія, яка перетворилась у потужний концерн, відкрила чотири заводи на Американському континенті і кілька підприємств у країнах «третього світу». У 2003 рці були вироблені автошини в такій кількості: 100 мільйонів для легкових автомобілів, 6 мільйонів - для вантажівок.


ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ, ЯК СИМВОЛ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ


На сьогоднішній день, компанія виробляє шини як для легкових автомобілів та вантажівок, так і для мотоциклів та велосипедів. Популярність продукції та рівень попиту настільки високий, що всі заводи концерну (а їх більше 200) працюють на повну потужність. Шини компанії характеризуються малим опором коченю, чудовим бічним зчепленням з дорогою, високим рівнем комфорту та надійності під час руху. Компанія неодноразово представляла свою продукцію на найбільш авторитетних міжнародних виставках, де отримувала виключно найвищі нагороди. Існує думка деяких експертів, що гума «Continental» має великий гальмівний шлях при юзі і невеличку затримку реакції шини на малих поворотах. Це питання не тільки було ретельно розглянуто доками автомобільної справи, але й проведені сотні випробувань на різних дорогах та при різноманітних кліматичних умовах. Дійсно, при певних кліматичних навантаженнях, такі факти мають місце, але все залежить не тільки від механічних характеристик шини та методів її технологічної розробки. В цьому випадку величезну роль відіграє таке поняття як «людський фактор».


Безумовно, компанія «Continental» є одним із лідерів з виробництва автомобільних шин. Наш інтернет - магазин з радістю запропонує вам найкращу продукцію від бренда, який визнаний усім світом. Ми представляємо на українському автомобільному ринку продукцію нашого партнера і пропонуємо відвідувачам інтернет - магазину та клієнтам найбільш помірні ціни на всій території України. Ми працюємо для того, щоб ваша дорога була довгою і щасливою!

ПРИ ВИБОРІ АВТОМОБІЛЬНИХ ШИН ДОВІРТЕСЯ НАМ - І МИ ЗРОБИМО ВАШ ШЛЯХ БЕЗПЕЧНИМ ТА ПРИЄМНИМ!