Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

BRIDGESTONE

BRIDGESTONE

 

«BRIDGESTONE» - безпечна та комфортна швидкість


Експерти автомобільної галузі вважають, що Шоджіро Ішібаші був дуже амбіційною людиною. Зовсім недарма, засновуючи нову компанію з виготовленню автомобільних шин, ця людина дала таку назву компанії, яка ідеально підходить для міжнародного ринку як в рекламному плані, так і в естетичному. Шоджіро недовго думав і просто переклав своє прізвище на англійську мову. Вийшло просто чудово: «ishi» — «stone» («камінь»), «bashi» — «bridge» («міст»).  Таким чином, 1-го березня 1931 року в японському містечку Куруме відкрилась нова компанія «Bridgestone Tire Co., Ltd.», яка стала не просто надзвичайно популярною у світі, а прикладом найвищої якості в галузі виробництва автомобільних шин. Завдяки наполегливій праці та систематичним технологічним пошукам компанія досить швидко вийшла на світовий ринок і не просто там закріпилась, а стала безумовним лідером, яким і залишається по сьогоднішній день.


Дуже серйозні проблеми виникли у компанії в роки Другої Світової війни. З однієї сторони, під час бойових дій компанія отримувала велику кількість замовлень від військових, а з другої сторони – кінець війни характеризувався великою розрухою. З надзвичайними труднощами, але «Bridgestone Tire Co., Ltd.» витримала цей тяжкий період, а вже на початку 50-х років виробництво набрало високих виробничих оборотів.


Постійний технологічний пошук – головний девіз компанії


Дуже важливо розуміти, що успіх компанії, та ії основної лінії продукції – автомобільних шин, є результатом не тільки тяжкої повсякденної праці тисяч працівників різних професій та спеціалізацій, але й системного функціонування цілого винахідливого підрозділу. Основною метою роботи такого підрозділу є відкриття інноваційних методів розробки шин, вдосконалення хімічного складу продукту та постійні випробування готової продукції. Завдяки постійним інноваційним пропозиціям компанія досить комфортно почувалася навіть в тяжкі часи  кризи в Японії, яка була в 70-х роках.


У Європі свою діяльність компанія розпочала тільки в 1972 році, з відкриттям представництва в Брюселі. У 1982 з’являються зимові шини «bridgestone» без шипів. Незабаром починається співпраця з «Porshe». Це співробітництво виявилося в тому, що автошини «Bridgestone RE71» стали використовуватися для комплектації однієї з моделей німецької компанії. У наступні роки корпорація збільшує свій вплив на ринку і купує американську шинну компанію «Firestone». У 1995 році відкривається представництво «Bridgestone» у столиці Росії. Починається продаж продукції на території Російської Федерації. Незабаром була розпочата програма з роздрібної торгівлі з назвою «Pole Position», яка прийшла зі світу Формули-1, до якого, в ті роки, вона мала пряме відношення.


Двотисячні роки характеризуються величезною комерційною активністю компанії. Вона поглинає величезну кількість як невеличких фірм, так і досить серйозні компанії. Не виключенням стали такі гіганти як «Bandag», «Firestone Tire and Rubber Company» та багато інших. Така співпраця була вигідною для обох сторін і приносила якісні інноваційні технології торговим маркам, а компанії «BRIDGESTONE» - надзвичайну популярність і фінансову стабільність. У 2011 році відбулася зміна слогану та логотипу у рамках програми з посилення впливу «Bridgestone» на світовому ринку шиновиробництва. Зараз «Bridgestone» випускає покришки для легкових та вантажних автомобілів, мотоциклів, літаків, велосипедів і навіть м’ячів для гольфу, має заводи на всіх континентах та є лідером японського ринку. Компанія займає друге місце в світі з обсягів виробництва автомобільних шин у світі.


«tyres.lviv.ua» пропонує найякісніші шини у світі


На сторінках інтернет-магазину «tyres.lviv.ua» завжди можна знайти безліч автомобільних шин, які відзначаються високою якістю та безпекою застосування. Наша компанія представляє продукцію корпорації «BRIDGESTONE» на території України та пропонує відвідувачам сайту не тільки гарантовану якість продукції, але й дуже помірну ціну. Дуже простий навігатор допоможе клієнту швидко та без зайвих нервів знайти потрібну товарну позицію і отримати повну інформацію про неї. Працівники нашої компанії проводять адресну доставку замовлень всією територією України. Такі процеси проходять надзвичайно оперативно та якісно.


«tyres.lviv.ua» пропонує автомобільні шини для людей з характером!