Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

BARUM

BARUM

Barum

Торговельна марка Barum належить німецькому концерну Continental AG , що посідає одну з провідних позицій у світі у виробництві автомобільних шин.

Основне виробництво розташоване в місті Отроковиця (Чехія), але шини Barum виготовляються як у Чехії, так й в Австрії, Німеччині, Франції та інших країнах, де розміщені виробничі потужності концерну Continental AG .

Наші дні Колосальні інвестиції перетворили завод в Отроковиці в найсучасніше підприємство концерну. Якщо на початку дев'яностих 4000 робітників виготовляли 4 млн. шин, то сьогодні вони вже виготовляють 16 млн. покришок! Крім моделей концерну Continental , на заводі випускають також покришкиMichelin - французи мають тут свою частку в розмірі 15%. Це зручно обом сторонам - Michelin виготовляє шини на сучасному заводі без більших інвестицій у власне виробництво, а Continental у такий спосіб підтримує 100-процентну завантаженість виробничих потужностей величезного заводу.
Крім того тут випускаються також покришки таких торговельних марок, як Global, GislavedSemperitMichelinSportivaUniroyal й Mabor. До речі, продукція з Отроковиці експортується в багато країн миру, причому близько 35% виготовлених тут шин надходять на конвеєри автозаводів.

1993 1-го березня в результаті договору з Continental AG народжується підприємство Barum Continental s.r.o. Так Barum стає частиною концерну Continental.

1992 Підписання договору про створення спільного підприємства з Continental AG.

1990 Офіційне підприємство "Barum Otrokovice" було зареєстровано.

1972 Початок шинного виробництва в Отроковиці. Переміщення виробництва з міста Цлина в Отроковицю.

1967 Виробництво першої радіальної шини на фабриці в Цлині.

1966 Створення сьогоднішньої фабрики в Отроковиці.

1945 Три великих чехословацьких підприємства, що спеціалізуються на виробництві гуми, - Bata у Цлине, Rubena у Находе й Mitas поєднуються
Так народжується підприємство Barum.

1934 Високі мита на вантажні шини приводять до рішення почати виробництво шин для власного вантажного транспорту.
Компанія Bata робить великі інвестиції в область шинного виробництва.

1932 Через високу вартість залізничних перевезень було вирішено перевозити товар у власних вантажних автомобілях.

1924 Виробник взуття Bata виготовляє взуттєві підошви в Чехословаччині.

Barum в Україні 
В Україні шини Barum користуються заслуженим попитом завдяки якості, надійності й відносно невисокій ціні.