Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Alpin A4

Alpin A4

 Новинка від компанії Michelin - це зимові шини Alpin A4, які були розроблені спеціально для легкових автомобілів та кросоверів. Вони будуть виготовлятись у широкому спектрі типорозмірів від 14 до 17 радіуса колеса.

 

 Над шинами працювали кращі фахіфці компанії та, як стверджує виробник, нові шини мають коротший гальмівний шлях на 5% (відсотків), швидший розгін на 10% (відстоків) і саме головне від тепер пробіг шини на одну зиму довший у порівнянні із попередньою моделлю.

 

 Шина отримала новий направлений V - образний малюнок, з великою кількістю каналів у зовнішню сторону, які і дають їй можливість швидко виводити із зони контакту шини з поверхнею воду та сніг. А велика кількість гострих кромок протектора забезпечує високу тягу та прохідність у заметах.

 

 Також шина отримала абсолютно нову гумову суміш протектора під назвою Heliocompound+ , яка у свою чергу зберігає еластичність шини навіть при самих низьких температурах повітря, тим самим забезпечуючи високі робочи характеристики шині на будь який поверхні у зимку. За зчеплення на снігу тут відповідає більша площа сектора протектора з великою кількістю ламелей, які дають можливісь  кращого щеплення.

 

 Нові зимові шини Michelin Alpin A4 мають максимальну глибоку нарізку ламелей, які дозволяють шинам не втрачати свої по можливості по мірі зношування протектора та цим самим забезпечуючи шинам відмінні робочи характеристики на протязі усього терміну експлуатації.

 

  Це шини для забезпечення ефективного зчеплення та високої точності керування на засніжених, мокрих та сухих ділянках. Ідеально підійдуть для водіїв, що для себе обирають швидкисний стиль керування авто у міських умовах та шосейній дорозі.

 

  Обирайте для себе абсолютну безпеку не втрачаючи при цьому комфорт не на мить.

 

  Наш інтернет магазин Шини Львів tyres.lviv.ua містить на складі асортимент різних типорозмірів даної моделі, телефонуйте до нас і ми з радістю надамо будь яку інформацію. 

 

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати