Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ZE912

ZE912

 

 

 

 

Переваги:

Гібридно-асиметричний малюнок протектора забезпечує високий рівень зчеплення й упевнене керування. Оптимізовані внутрішній і зовнішній малюнки протектора гарантують відмінну керованість на сухій дорозі, курсову стійкість і чудову всесезонне зчеплення. Глибокі ламелі покращують зчеплення на зимових дорогах протягом всього терміну експлуатації шини. Індикатори зносу R.W.I. (Rotation Wear Indicators) покажуть, коли слід замінити шини. Чотири широкі подовжні канавки забезпечують ефективний опір акваплануванню і відповідно гарантують відмінну курсову стійкість на мокрій дорозі. Глибокі взаимопересекающиеся канавки поліпшують керованість завдяки ефективному відведенню води з плями контакту.

Falken Ziex ZE-912, як і її популярна попередниця Ziex ZE-512, пропонує чудові робочі характеристики. До теперішнього часу це без сумніву найкраща всесезонна шина Falken класу high performance. У процесі створення Ziex ZE-912, розробники Falken орієнтувалися на сильні сторони Ziex ZE-512, при цьому деякі ключові характеристики шини були значно вдосконалені. Ziex ZE-912 має асиметричний малюнок протектора, що забезпечує низький рівень опору коченню. Індикатори зносу R.W.I. допомагають максимізувати термін служби протектора, гарантуючи рівномірний знос. Для поліпшення роботи асиметричного малюнка протектора на мокрій поверхні, розробники Falken включили чотири широкі поздовжні і глибокі взаимопересекающиеся канавки, які ефективно відводять воду з плями контакту. У підсумку значно покращено зчеплення на мокрій дорозі підвищена оцінка зчеплення по UTQG AA.