Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ZE512

ZE512

 

 

 

 

Переваги:

Літня шина Falken Ziex ZE 512 ідеально підходить для щоденної їзди по місту.
Основний інноваційної «родзинкою» цієї моделі став механізм, який по мірі необхідності подовжує термін служби гуми. Криється ця унікальна технологія у внутрішньому, подпротекторном шарі конструкції: що міститься в ньому речовину, проникаючи через пори в зовнішній шар, зсередини зміцнює і як би «омолоджує» гуму, допомагаючи як можна довше зберегти її заводський вигляд і супутню йому максимальну функціональність на дорозі. Сама ж структура матеріалу з вдалим співвідношенням сполучного і наповнювача (силіки) зменшує опір коченню шини, разом з тим знижуючи споживання палива, що припаде до смаку ощадливим водіям

Спрямованість симетричного протектора ефективно працює на мокрій дорозі, впевнено розтинаючи калюжі і зберігаючи стійкість руху в дощ. Плавні дугоподібні канавки, що виходять через плечову зону, доповнюють дію глибоких поздовжніх аквадорожек, забезпечуючи надійне зчеплення і повну безпеку. Обриси плеча створюють стабільність при маневруванні, м'яко і беззвучно поглинаючи дорожні шорсткості.
Низькопрофільна посадка нагадує, що Falken Ziex ZE 512 - в першу чергу шини зі спортивним характером, а значить, припадуть до смаку любителям агресивного стилю їзди.