Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Winter Maxx

Winter Maxx

  Компанія Dunlop випускає на ринок новинку зимового сезону 2013 шини преміум класу під назвою - Dunlop Winter Maxx, як заявляє розробник, нові зимові шини максимально адаптована до любих погодніх умов у зимку, навіть у самих екстримальних умовах новинка демонструє відмінні характеристики.

 

  Шини отримали абсолютно новий асиметричний малюнок, що повинно суттєво зменшити шум та підвищити акустичний комфорт для водіїв.

 

  Також завдяки новому малюнку протектора нова модель підвищила тягові зусилля відносно своїх попереднець. Та для цього кожна деталь на протекторі шини була вироблена для певної мети, щоб зробити ваш шлях у зимку не тільки максимально комфортним, а і безпечним.

 

  Унікальний дизайн у якому було використано найновішу розробку концерну  "Miura Ori" - це нові ламелі с підвищенною кількістю граней, які у свою чергу надають змогу забезпечити відмінне щеплення на зимовій дорозі, будь то сніг чи крига. У порівнянні із попередніми моделями концерну число граней тут збільшилось на 22 відсотка.

 

  А поверхня самого протектора містить спеціальні канавки, що дають змогу швидкої самоочистики шини від снігу та слякоті, це також дає можливість не заритися у глибокому сніговому заметі.

 

  Удосконалена конструкція каркасу з підвищеною жорсткістю зменшую деформацію шини при русі на великих швидкостях, забезпечуючи при цьому відмінну керованість автівкою на шосейній дорозі.

 

  Варто також зауважити, що нові зимові шини Dunlop Winter Maxx мають ідеальне щеплення з поверхнею та добре контактують із поверхнею завдяки новій техглогіїї 4D Nano Desigh - це еластичність на молекулярному рівні, яка дозволяє більш щільно прилягати до поверхні.

 

  Нова унікальна мягка гумова суміш у який було використано технологію 4D Nano Desigh робить протектор шини більш гнучким, навіть при дуже низький температурі, молекули гумової суміші утворюють тісний звязок на нерівностях зледенілої поверхні.

 

 Тести розробника показали, що нова модель зменшила тормозний шлях аж на 11 відсотків, роблячи при цьому її одну з найкращих у своєму класі.

 

  Так, що тепер з новою шиною ви можете впевненіше почувати себе за кермом навіть у самих складних зимових умовах.

 

  Якщо у вас виникне питання відносно даної моделі або ви захочити придбати зимові шини у Львові то ми з радістю домоможемо вам у цьому завдяки нашому інтернет магазину Шини Львів tyres.lviv.ua.

 

 

 

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати