Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Winter Carving Edge

Winter Carving Edge

Pirelli Winter Carwing Edge - Це Зимові шини з направленим малюнком, створені для безпечного водіння в самих складних та екстремальних погодніх умовах у зимовий період. Шини можуть вироблятися у двох варіантах, шипована а без шипів.

 

Спеціальна гумова суміш була використана в цій шині, яка і дає можливість для оптимальної тяги та гальмування на льоді, а наявність шипів гарантує відмінну сцепну тягу на льоді та зводить тормозний шлях взагалі до мінімуму у порівнянні зі звичайними шинами.

 

Спеціальний каркас дає можливість послідовної роботи протягом усього життя шини і робить її ідеальною для використання в екстремальних зимових погодніх умовах, протягои усієї служби шини.Шина відмінно себе веде на свіжому снігу завдяки направленому малюноку протектора, малюнок з оптимізованою конструкцією, який має отвір шпильки для швидкого відводу снігу та слякоті. Це забезпечує виняткове утримання на засніжених поверхнях.

 

 

Так само було максимум потрачено зусиль, щоб водіїї почували себе комфортно і на звичайній асфальтованій дорозі, ці зимові шини добре себе поводять на мокрій і сухій дорозі.  Та готові забезпечити вам максимум задоволення від водіння у будь якій ситуації.

 

 

Шини Львів на tyres.lviv.ua