Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Winter SnowControl Serie III

Winter SnowControl Serie III

 Нова шина від відомої Італійської компанії Pirelli, створена за усіма сучасними вимогами Європейського союзу та відповідає усім вимогам, що до забруднення екології. Тому дана шина виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, які мінімізують вплив на навколишнє середовище, як на стадії виробництва так і протягом усього терміну служби шини.

 

  Нова покришка стала абсолютно малошумною та вже відповідає новій Директиві ЄС 2012 про скорочення шуму, що суттєво призводить до підвищення комфорту водіння. Також завдяки абсолютно новій гумовій суміші вона отримала поліпшені характеристики на мокрій та зледенілій поверхні, та скоротила гальмівний шлях до мінімуму. Малюнок протектора побудований таким чином, що дає можливість добре себе почувати на засніжених поверхнях, отримати прогнозовану кермову реакцію та краще проходити повороти. Нова технологія під назвою - Interactive Siping, яка використовується для нового малюнка протектора та значно підвищує продуктивність ламелей на сухій поверхні, що так само важливо на асфальтованій дорозі. Це дає водіям відчувати себе безпечно на шосейній дорозі, навіть на великих швидкостях.

 

 Шина отримала багато схвальних відгуків від Європейських Авто-Журналів та незалежних тестуючих компаній, зокрема у 2013 році Німецька компанія AutoBild нагородила шину Pirelli SnowControl Serie III першим місцем (використаний розмір у тестах 205-55-16, автообіль WV Golf) і Шведська компанія Teknikens Varld також відзначила відмінні показники шини у водінні в зимовий період та нагородила першим місцем у своїх тестах. 

 

 Новинка обіцяє бути гідною заміною попередній серії шин Pirelli та створити достойну конкуренцію у сегменті зимових шин преміум класу.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua нова модель представлена в багатьох типорозмірах та водіям нашого  міста не складно буде купити зимові шини у Львові. Але якщо ви живете у іншому місті то завдяки транспортним компаніям ми можемо відправити шини у будь яку точку України.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати