В наявності свіжі поступлення Зимових шин, прохання наявність та ціни уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності. Ми вдячні Вам за те що обираєте Нас !

WinterHawk 3

WinterHawk 3

  Відома компанія у цілому світі більш ніж 100 літнім досвідом із виготовлення автомобільних шин виводить на ринок свої нові зимові шини Firestone Winterhawk 3. Нова модель побачить світ у вересні 2013 року.

 

  Вона прийшла на зміну своїй попередній моделі під Winterhawk 2 EVO, на відміну від попередниці новинка значно підвищила свої характеристики.

 

  Шина отрималала сучасний направлений малюнок протектора та більшу кількість ламелей, це їй і надало перевагу у багатьох показниках. Доказом цього є тести зимових шин Німецької компанії ADAC, зокрема у західній Європі шини вже отримали масу схвальних відгуків.

 

 Зимові шини Firestone Winterhawk 3 стали легшими на 6% (шість) відсотків, завдяки чому стали енергоефективнішими та скоротили розхід пального на 2% (два) відсотка. Що стусується характеристик у водінні на зимовій дорозі, то гальмівний шлях на зледенілій поверхні скоротився на 5% (п"ять) відсотків, а тягові зусилля у заметах на 9% (дев"ять) відсотків. Але саме головне досягнення виробника, це збільшення ресурсу шини аж на цілих 30% (тридцять) відсотків. 

 

 Це шини середнього рівня із високими показниками, щодо експлуатаціїї у зимовий період, які будуть випускать у широкій гаммі типорозмірів та підійдуть більшості сучасних авто, завдяки своїй доступній ціні та Європейський якості і надійності. Адже для багатьох водіїв важливо у першу чергу безпечно себе почувати за кермом!

 

 У нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua новинка вже представлена у декілька типорозмірах. Якщо вас зацікавила дана модель, або ви просто хочети придбати зимові шини у Львові то наші фахівці із радістю допоможуть вам у цьому.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати