На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

Winguard SUV

Winguard SUV

  Nexen Winguard SUV - це Зимові шини, які були розроблені винятково для авто класу SUV та міських кросоверів.

 

 За для цього був розроблений спеціальний спрямований малюнок протектра V - подібної форми, який забезпечує виняткову тягу у заметах та гарантує краще щеплення і відмінне управління на засніжених ділянках.

 

 Спеціальна гумова суміш та безліч ламель на протекторі покришки допомогають швидко гальмувати на льоді, та проходити  ділянки із крижаною поверхнею.

 

 Секційна конструкція малюнку протетора шини створює акустичний комфорт, зменшуючи при цьому шум дороги.

 

 Жорсткість бокових плечових зон каркасу , надає кращої керованості на сухий поверхні та автомагістралях. Шина із міцною боковиною допоможе уникнути прикрих ситуацій при бокових ударах чи при потраплянні у ями.

 

  Гума за не великі кошти підійде водіям авто класу  SUV та невеликих фургонів чи комерційних авто, які цінять перш за все безпеку та не готові переплачувати за гуму більш відомих світових брендів.

 

  У Європі шина зявилась відносно недавно, але користується велким попитом на Американському та Азіатському ринку і виготовляється у Південній Кореї.

 

 Якщо коротко охарактерезувати дану модель, то можна сміло заявити, що вона готова до екстримальних Українських зим і завдяки своїй демократичній ціні точно найде своїх прихильників на наших дорогах.

 

 Дані зимові шини будуть випускатись у багатьох типорозмірах, що дозволить задовільнити більшість водіїв авто класу SUV чи міських кросоверів та вже присутня на нашому складі і завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ви із легкістю зможети придбати шини у Львові.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
16''
NEXENWinguard SUV зима2157016100 TKR2050
17''
NEXEN Winguard SUVзима2256017 99 T KR2200
NEXEN Winguard SUV зима2356517108 H XLKR2500
19''
NEXENWinguard SUVзима2555019107 V XLKR2870