Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Vanco 2

Vanco 2

Continental Vanco 2 - літні шини для багатофункціональних автомобілів, міні венів і легких вантажівок. При розробці Continental Vanco 2 особливу увагу було приділено показникам ходимості. 

  У цьому відношенні нові Vanco 2 перевершують шини попереднього покоління на 20%. Розробники новинки також вдалося істотно скоротити гальмівний шлях, поліпшити рабочие характеристики шин та їх поведінка на мокрій дорозі. 

  Серед інших достоїнств шин варто особливо виділити їх чудову керованість та низький рівень шуму. Для водії багатофункціональних автомобілів та мінівенів приділяють особливу увагу зносостійкості, тому в даних шинах було прикладено багато зусиль для того, щоб забезпечити максимально зносостійку шину.

  Для того щоб повною мірою задовольнити цим запитам, розробники Vanco 2 зробили профільшин надзвичайно плоским, а малюнок протектора - глибоким. Крім того, при виготовленні шин використовується інноваційна гумова суміш, завдяки якій ходимость шини підвищується у рази, в порівнянні з шинами попереднього покоління.

  Також у порівнянні з попередніми моделями були покращені показники керованості, від яких безпосередньо залежить безпека водія, а також показники економічності.

  Надійну поведінку в поворотах забезпечується за рахунок посилених боковин, які також дозволяють збільшити вантажопідйомність.

 Завдяки новому малюнку у якому поздовжні і поперечні ламелі, які ефективно та швидко відводять воду з плями контакту, шини Vanco 2 роблять водіння надзвичайно безпечним навіть у дощову погоду.