Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Ultra Speed

Ultra Speed

  Справжньою новинкою цього року буде нова модель шин класу Performance - це літні шини Gislaved Ultra Speed, від відомого німецького концерна Continental AG, що  з 1992 року володіє Шведським брендом Gislaved.

 

   Нова модель прийшла на зміну попередній моделі Speed 606 та завдяки своїй привабливій ціні обіцяє стати популярною серед сучасних водіїв не тільки західної Європи для якої і розробляли дану модель, але і в інших куточках світу, зокрема і в нашій країні адже зимові шини Gislaved в нас дуже популярні.

 

 Як заявляє сам Європейський виробник, на розробку  шин Gislaved затратна частина складає значно меншу частину ніж на шини бренду Continental, це і дозволяє тримати ціну на порядок нищу від аналогічних шин більш відомих брендів. Затратна частина значно менша можлива за рахунок того, що до розробки даних шин прикрали фахівці німецького концерна із відділу розробок, що знаходиться безпосередньо у Словакії у місті Пухов на заводі Matador, що так само належить до концерну Сontinetal AG.

 

 Дана сучасна модель розроблена для широкої гами сучасних авто та поєднує у собі оптимальні робочі характеристики та збільшений ресурс пробігу шини. Також багато уваги приділили саме для покращення комфорту покришки, що позитивно вплине на настрій водіїв, які безперечно повинні отримати задоволеня від керування автомобілем.

 

  Нова модель отримала цікавий асемитричний малюнок та входить у великий спектр типорозмірів, важливо те що дана модель буде випускатись, як для автомобілів бізнес класу так і для більш потужних автівок, тому розмір рідіуса колеса покришки від Р16 і аж до Р19, із індексами швидкості від V (240 км/гд) до Y (300 км/гд).

 

  Без умовно можна заявити, що дані шини літні входять у клас швидкисних шин та розроблялись і випускаються за усіма вимогами сучасних водіїв західної Європи, та завдяки своїй надійності дозволять почувати себе більш безпечно за кермом свого авто.

 

 На нашому складі нова модель представлена практично у всіх розмірах для того щоб ви із легкість могли купити шини у Львові, але завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ви можети придбати дану модель у будь який точці нашої країни та ми її вам відправим у будь який зручний для вас час. Телефонуйте до нас і наші фахівці обовязково вам допоможуть.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати