Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Ultra Grip Ice Arctic

Ultra Grip Ice Arctic

 

 

  Новинка від компанії Goodyear  - це нові шиповані шини під назвою UltraGrip Ice Arctic. Ці зимові шини обіцяють бути кращими і є потенційними переможецями тестів нового 2013 року.

   Оскільки зима, навіть у північних регіонах, - це не тільки сніг і лід, але і вологі ділянки зі змішаним покриттям, фахівці Goodyear внесли відповідні поправки в конструкцію нової моделі.

   Сучасні технології, застосовані в новій моделі UltraGrip Ice Arctic, істотно підвищують коефіцієнт зчеплення, скорочують гальмівний шлях на снігу і на крижаному покритті, яке є дуже небезпечним.

  Сам протектор шини має традиційний V-подібний ландшафт з гострокутними ламелями і широкими поперечними канавками для оптимального відводу вологи і снігу.

   Згідно з даними міжнародного статистичного агентства GFK, в північних країнах популярність шипованной гуми є стійким трендом: наприклад, в Естонії 65% автомобілістів в зимовий період пересуваються виключно на шипах; в Швеції цей показник дорівнює 55%, в Фінляндії - 85%. У північних регіонах Росії - від фінських кордонів до Берингової протоки - 75% автомобілів оснащені шипами для оптимального рівня зчеплення. В окремих регіонах України спостерігається схожа тенденція.

  Технологія Multicontrol Ice зі спрямованими шипами оригінальної конструкції є унікальною та забезпечує найкращими показниками, що до гальмування та розгону вашего авто на крижаному покритті. 

 


БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати