Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Ultra Grip Ice 2

Ultra Grip Ice 2

 Новинкою зими 2014 року стають нові зимові шини Goodyear Ultra Grip Ice 2 із серії арктичних шин відомої у цілому світі компанії, яка особливо славиться своїми відмінними якостями у розробці шин для зимого періоду.

 

 Нова покришка отримала новий направлений малюнок, який здатний забезпечити безпечну їзду у самих складних та екстримальних умовах у зимку. Покришка отримала масу новітніх технологій концерна над якими працювали кращі фахівці компанії, найсучасніші технології, які вперше будуть використані для виготовлення гуми.

 

 Зокрема сучасна технологія - ActiveGrip Technology, яка вперше була застосована компанією забезпечить шинам максимально хороший контакт із самою слизькою поверхнею. У складі гумової суміші була використана сполука, яка чудово адаптується до самих низьких температур повітря. Цим самим домогає шині не втрачати еластичність гарантуючи їй при цьому відмінні робочи характеристики на крижаних поверхнях, що є мабуть самим важливим фактором у зимку адже більшість ДТП відбуваються саме на підступних ділянках вкритих кригою. Але тепер завдяки новій технології ActiveGrip Technology ви можете почувати себе бепечно та прогнозовано навіть на самих слизьких ділянках.

 

 Новий направлений малюнок розроблений таким чином, щоб покришка впевнено рухалась на засніжених ділянках, протектор має можливість швидкого самоочищення від снігу та слякоті та це не дозволить вам заритися у заметі. Шина демонструє чудові робочи характеристики на засніжених поверхнях та має короткий гальміний шлях на утрамбованих снігом ділянках. Канавки, які  розташовані на зовнішній площині протектора, разом із плечовими блоками значно розширюють зону відводення води та забезпечують зниження ризику аквапланування. Активні блоки розміщені по цетру площини протектора поліпшують перенесення бокового зусилля під час маневрів та відповідають за прогнозовану керованість автівкою та миттєвий гальміний шлях.

 

 Нова нешипована гума від відомого у цілому світі концерну однозначно додає відчуття безпечності у самих складних умовах зимового періоду та точно заслуговує на увагу сучасних водіїв. Зокрема Європейська компанія Test World, яка проводили тести шини у грудні 2013 року на полігонах Люксембургу, Німеччини та Сніжної Фінляндії, відзначила масу позитивних характеристик нової покришки у складних зимових умовах та нагородила схвальними відгуками. Використаний розмір у тестах 205-55-16 на автомобілі VW Golf 7.

 

 

 У порівнянні із середнім показником трьох найкращих виробників, що брали участь у тестах Шина показала такі результати:

 

- на 4% (чотири відсотка) коротший торзмозний шлях

 

- на 4% (чотири відсотка) краще щеплення крижаній поверхні

 

- на 3% (три відсотка) краще щеплення на ділянках вкритих снігом

 

 

 Підводячи підсумки можна сміло сказати, що нова модель Goodyear Ultra Grip Ice 2 створена для руху по різним типам поверхні у самих складних зимових умовах, з даної моделлю ви будете почувати себе впененіше та безпечніше навіть у самих екстримальних умовах.

 

 Новинка повинна випускатись від Р14 до Р17 розміру радіуса колеса та у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua буде обов"язково представлена у самих популярних типорозмірах, для того щоб водії нашого міста без особливих труднощів могли придбати зимові шини у Львові. 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати