Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Ultra Grip 9

Ultra Grip 9

  Новинка зимового сезону 2014 - це ультра сучасні зимові шини Goodyear Ultra grip 9 від всесвітньо відомого виробника автошин. Створені спеціально для автівок середнього та компакт класів за усіма вимогами сучасних водіїв.

 

  Дані шини преміум класу для легкових авто, які забезпечать вам надійне та безпечне пересування у складних зимових умовах. Дев"ятка буде випускатись для великої кількості сучасних авто середнього та компакт класів, практично в усіх самих популярних типорозмірах від Р14 до Р16 розміра радіуса колеса.

 

  У своїй основі шини отримали масу новітніх технологій, зокрема технологія 3D BIS Technology забезпечує гумі відмінний тормозний шлях на мокрій, зледенілій або засніженій дорозі. Варто також зазначити, що дана модель чудово працює у снігових заметах, що так необхідно де коли у зимку. Також завдяки гідродинамічним канавам шина отримала надійний захист від аквапланування, дані канавки миттєво виводять сніг та слякоть із зони контакту шини з дорогою і цим самим підвищують щеплення покришки з поверхнею і не дають можливості заритися їй у снігу.

 

 Необхіднею деталею на сьогодні є надійне і комфортне пересування у зимку не тільки по засніжених та зледенілих дорогах, а и по сухих асвальтованих автошляхах. Тому компанія Goodyear приділила багато уваги саме безпечному пересуванню і по асвальтованій дорозі. З даною шиною ви можете максимально  безпечно почувати себе на асфальтованій дорозі чи магістаралі і рухатись із абсолютним комфортом навіть на високий швидкості.

 

 

 Хочеться також додати, що у даній покришці було вперше застосовано нову технологію - TOP Indikator, що у перекладі означає індикатор оптимального зносу. У новій шині було застосована дана технологія для того, щоб водіям було зручніше орієнтуватись, що до зносу протектора шини та оптимально визначити рівень його зносу адже це є основним фактором на дорозі вашої безпеки.

 

 Дані зимові шини є шини преміум класу, які допоможуть вам бути впевненим на зимовій дорозі та завжди готові забезпечити ефективну роботу у складних умовах.

 

 Нова модель вже пройшла масу тестів у Європі та завдяки своїм робочим характеристикам у зимових умовах і отримала купу схвальних відгуків, зокрема Німецька компанія TUV SUD нагородила покришку оцінкою відмінно, у тестах був використаний розмір 205-55-16 на автомобілі VW Golf 7.

 

  На відміну від попередньої моделі новинка отримала меншей гальміний шлях на снігу аж на 4% (чотири відсотка), щеплення на снігу так само на 4% (чотири вітсотка) стало кращим, а опір щодо ефекту аквапланування зменшився на 8% (вісім відсотків). Ці результати забезпечують більш надійне та впевнене пересування у зимовий період, нижчий рівень супротиву ефетку аквапланування робить значно безпечним водіння у дощову та мокру погоду.

 

 Новинка вже поступила на наш склад та завдяки інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ви з легкістю можете купити шини у Львові чи іншій точці нашої країни.

 

 

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати