Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Ultra Grip 8 Performance

Ultra Grip 8 Performance

 Для високого класу автомобілів типу бізнес чи люкс компанія Goodyear випускає новинку зимового сезону 2013 під назвою Goodyear Ultragrip 8 Performance. Нова модель буде випускатись більш ніж у тридцяти типорозмірах, від 15 до 19 розміру колеса, що дозволить задовільнити велику кількість сучасних водіїв. Індекса швидкості H та V вже говорять про призначення моделі для потужних та спортивних авто, які дозволять експлуатувати покришку на високих швидкостях.

 

 Варто відразу сказати, що нова покришка включає в себе безліч новітніх та іноваційних технологій та забезпечуює відмінний рівень зчеплення і гальмування навіть в самих естримальних ситуаціях на дорозі, будь це сніг, ожеледь, дощ, чи просто суха дорога.

 

Дана модель особливо підходить для спортивних автомобілів, гарантуючи їм підвищену стійкість на високій швидкості та тим самим гарантуючи найвищий рівень безпеки.

 

Шини вже отримали багато схвальних відгуків від багатьох Європейських  тестуючих компаній, зокрема у тестах СкандинавськоЇ компанії TUV SUD шини показали у порівнянні зі своїми конкурентами такі результати:

 

Гальмівний шлях шини на снігу коротше на 6%;


Стійкість на снігу поліпшена на 3%;


Опір акваплануванню покращено на 2%.

 

У нових  шинах використана абсолютна нова гумова суміш, що надає шині максимально бути мягкою при низький температурі та одночасно бути навпаки твердою при вищий.

 

  Зимові шини UtraGrip 8 Performance - це високо технологічні шини у яких, компанія Goodyear намагалась максимально задовільнити вимоги водіїв, щоб забезпечити високий рівень безпеки  навіть в самих складних зимових умовах. 

 

 Шини Львів на tyres.lviv.ua

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати