Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Ultra Grip 8

Ultra Grip 8

 

 

 

  Goodyear Ultra Grip 8 це абсолютно нові зимові шини у яких компанія Goodyear вперше використала нову технологію при який протекторні блоки 3D-Bis Block Interlocking System Technology реалізовані по всій площині малюнка протектора.

 

  Цим самим забезпечивши додаткове щеплення та скоротивши тормозний шлях на дорозі. В деяких ситуаціях, гальмівний шлях скоротився всього на один метр, але і цього цілком достатньо, щоб у відповідний момент уникнути прикрої ситуації.

 

  У новій шині був використаний V образний малюнок протектора, який дуже добре та швидко справляється з відводом слякоті та води із зони контакту шини з дорогою, цим самим забезпечуючи їй щеплення з поверхнею.

 

 Також у складі нового протектора була використана суміш нового покоління, яка допомогає зберігати еластичні властивості навіть при дуже низький температурі та це в свою чергу дає можливість безпечніше себе почувати у зимку і істотно зменшити тормозний шлях на льоді. 

 

 Не можна також не сказити про те, що новинка суттєво покращила і акустичний комфорт,  стала малошумною та набагато комфортнішою. Не мало уваги було приділено тут економічним властивостям покришки, гума стала більш економічною враховуючи всі останні Європейські тенденції, що до економії пального.

 

Іспити, які проводила Європейська компанія TUV SUD у 2010 році, в розмірі шин 205-55-R16 показали, що дана модель отримала:

 

- зменшення гальмівного шляху на 3% на засніженому шляху;

 

- підвищення тягового щеплення на снігу на 5% ;

 

- підвищення до ефекту аквапланування при маневруванні на 16%.

 

Завдяки своїм позитивним показникам шина прекрасно підійде широкому спектру сучасних автомобілів та підійде для водіїв, які перш за все цінять економічну та комфортну їзду, не втрачаючи при цьому безпеку на зимовій дорозі.

 

Дана модель буде випускатись від Р13 до Р16 розміру радіуса колеса, та наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua пропонує новинку у багатьох самих ходових типорозмірах, для того щоб водіям було простіши придбати зимові шини у Львові.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
16''
GOODYEARUltra Grip 8 зима215651698 TDE1680