Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Ultra Grip 7+

Ultra Grip 7+

 

 

GoodYear ULTRA GRIP 7 + - це зимова нешипована шина, що забезпечує відмінний контроль у важких зимових умовах.

 

Склад гуми протектора адаптується до змін погодніх умов і тим самим забезпечує поліпшені робочі характеристики на вологій дорозі, а також зчеплення на снігу та льоді. Нова конструкція каркасу дає поліпшений розподіл навантаження, що оптимізує пляму контакту. У результаті шина має підвищену стійкість до аквапланування, покращене опір коченню, збільшений ресурс пробігу та знижену витрата палива.

 

Нове покоління призматичних ламелей 3D BIS забезпечує поліпшене зчеплення і керованість у всіх зимових умовах: від сухого чи вологого покриття до снігу та льоду. Дизайн з похилими елементами і блоками протектора дає зниження частотних піків, що покращує акустичний комфорт. Подвійні V-подібні канавки протектора дають швидкий і ефективний відвід води і зменшене аквапланування.

 

Шина вже стала відомою завдяки попередній моделі, але тепер вона удосконалена, стала ще кращою та безпечнішою і завжди готова допомогати водіям навіть в самих складних зимових умовах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати