Шини та Диски зі складу у Львові, великий вибір, Доступні ціни ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Дякуємо Вам за те, що обираєте Нас !

TURANZA T001

TURANZA T001

 

 

Переваги.

Bridgestone Turanza T001 це новий флагман і результат новітніх технологій виробництва шин, що досягли оптимальної гармонії між безпекою, надійністю, комфортом і екологічністю. Покришка володіє новою технологією "NanoPro-Tech", яка полягає в застосуванні нового полімеру, що зводить до мінімуму тепло тертя між вуглецем молекули і при цьому зменшує опір коченню шини. Протектор шини має плоский профіль контакту для більш рівномірного зносу і збільшує термін служби, а також широкі водо - евакуаційні канавки і великі бічні й поздовжні жорсткі блоки для максимального гальмівного зусилля та чудовою керованості навіть на мокрому покритті. Ще однією перевагою даної моделі є новий рівень ефективності, поєднуючи в собі низький опір коченню з мінімальним рівнем шуму.

Нова шина Bridgestone Turanza T001 забезпечує розкішне водіння, поєднуючи оптимальний баланс між комфортом та керованістю.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
15''
BRIDGESTONETURANZA T001 лiто205601591 HIT1866
17''
BRIDGESTONETURANZA T001 лiто215551794 WPL3300