Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

TURANZA ER300

TURANZA ER300

 

 

  Bridgestone Turanza ER300 –  це літня шина класу преміум, яка рекомендована багатьма великими автовиробниками. Її асиметричний малюнок протектора впливає на максимальний рівень комфорту водіння авто, чіткою керованості на будь який поверхні, як на сухий так і на вологий.

  Та за для цього найбільший виробник у світі приклав не мало зусиль, зокрема інженери Японського концерну винайшли спеціальну гумову суміш. Гумова суміш в состав якої входить велика кількість кремнія та спеціальних інгрідієнтів, які в свою чергу дозволяють шині зупинити процес затвердіння та покращують керованість на мокрому асфальті.

  Шина преміум класу повинна вести себе відмінно в будь якій ситуації, для цього була створена спеціальна плечова зона, яка надає гарної керованості на швидкості та в проходженні різких поворотів. Унікальність шини полягає в самій крнструкції бортового кільця шини, який максимально зменшую вібрацію, роблячи шину дуже комфортною та тихою.

  Шина перевірена багатьма водіями, адже завдяки своїм відмінним якостям шина комплектується на багатьох автомобілях у первинній комплектації. Дана шина є однією з найкращих пропозицій у своєму класі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати