Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

Шиномонтаж

Шиномонтаж

 

  Вчасні шиномонтажні послуги – запорука безпеки руху та комфорту у дорозі.

 

  Досвідчений водій авто прекрасно розуміє, що якою б надійною не була його машина, без послуг шиномонтажу обійтися просто неможливо. Наша компанія вирішила зробити подарунок водіям та надати самий повний спектр автомобільних послуг. З цією метою, у 2012 році був відкритий новий та абсолютно сучасний шиномонтаж, який знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 7А (за магазином «Нова Лінія»).

 

Звернутися до нас можна за телефонами: 295-53-02, 067-673-58-03, 093-231-92-11.

 

Обсяг та якість проведення робіт.

 

  Шиномонтаж нашої компанії працює на самому сучасному обладнанні, яке дуже ефективно зарекомендувало себе в державах Європи. Наші спеціалісти, маючи величезний досвіт та професіоналізм, використовують інноваційні технології, які дозволяють проводити ремонтні роботи не тільки надійно та якісно, але в самий короткий термін. Ми вважаємо, термін виконання робіт є дуже важливим показником нашого професіоналізму. Працівники шиномонтажу, практично, миттєво виконують будь-які роботи, пов’язані з ремонтом титанових та залізних дисків. По бажанню клієнта, на його авто можуть бути встановлені шини будь якого діаметру.

 

  «Фішкою» шиномонтажу нашої компанії є втілення в практичне використання інноваційних технологій, які дозволяють проводити риштовку всіх типів дисків, включаючи і легкосплавні.  Тільки наші працівники проведуть ефективне балансування, яке буде контролюватися лазерним променем. При потребі, майстри шиномонтажу здійснять косметичний догляд Ваших покришок. Такі високоточні роботи неможливо здійснити в інших сервісах. Нашою гордістю є той факт, що за такі найсучасніші послуги та консультації висококласних спеціалістів, компанія не вимагає високих нагород. Проводячи абсолютно лояльну цінову політику, компанія з радістю допоможе всім бажаючим за неймовірно низькою ціною.

 

Ми цінуємо час кожного нашого клієнта.

 

  На сторінках нашого інтернет-магазину Ви завжди можете замовити будь який обсяг робіт, який потребує Ваш автомобіль. Зручність полягає не тільки в тому, що наш сервіс є самим ефективним та дешевим. Справа в тому, що ми надаємо можливість діловим людям не відриватися від важливих справ. Шикарна навігація сайта, розроблена нашими спеціалістами, допоможе, практично, миттєво та без непотрібних рухів, замовити саме ту послугу, яка вкрай необхідна. Якщо, все ж таки, виникнуть якісь проблеми, працівники интернет-магазину завжди оперативно вирішать всі труднощі і обов’язково допоможуть прийняти правильне рішення.

 

  На сторінках нашого ресурсу завжди можна взнати, які роботи та яким чином будуть проводитись працівниками шиномонтажу. Ми надаємо відвідувачам сайту повну інформацію про державу-виробника запчастин та конкретну компанію, гарантійні терміни, цінові аспекти та умови правильного використання. Ми робимо клієнта повністю «озброєного» самою важливою інформацією.

 

  Перш за все якісна робота, яка відповідає всім нормам сучасного автомобільного світу – це імідж нашої компанії, який щоденно приносить радість автомобілістам, а нам авторитет, популярність та нових клієнтів. Наш сервіс завжди готовий допогти тим, хто потребує термінової допомоги.

 

Шиномонтаж на вул.Щирецький, 7А – Ваша економія та впевненість у безпеці!