В наявності свіжі поступлення Зимових шин, прохання наявність та ціни уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності. Ми вдячні Вам за те що обираєте Нас !

S/TZ 04

S/TZ 04

 

 

 

 

Переваги:

Falken Ziex S/TZ 04 - це всесезонна шина для позашляховиків і мінівенів, власники яких, крім надійності і стабільності в різних дорожніх умовах, цінують комфорт, що надавав тільки безшумними покришками. Саме таким варіантом є ці шини.

Їх оптимізований асиметричний протектор не тільки поглинає що виникає при швидкісній їзді шум, але також забезпечує хорошу керованість на таких типах дороги, як сухий, мокрий асфальт і брудне бездоріжжі.
Хвилеподібний дизайн протектора по центру перерізається потужним цільним ребром, що підвищує курсову стійкість, чуйність і маневреність авто. Нарізка широких плечових блоків сприяє впевненому проходженню різких поворотів.
А поперечні канавки цій частині шини доповнюють дренажний ефект поздовжніх жолобів, знижуючи ризик ковзання по воді до мінімуму.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати