Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SP Winter Response 2

SP Winter Response 2

 Абсолютно нові зимові шини Dunlop SP Winter Response створені за найновішими тенденціями ринку зимових шин та технологіями компанії. Вини створені спеціально для легкових авто із малими та середніми об"ємами двигунів та готові забезпечити їм відмінне керованість та щеплення на зимових автошляхах.

 

 Як стверджує виробник нова покришка була створена, щоб водії могли їздити впевнено у зимку не втрачаючи при цьому комфорт та економлячи при цьому паливо, адже це є важливим фактором для сучасних водіїв.

 

 Гума отримала направлений малюнок протектора зі спеціальним кутом дренажних канавок. Дренажні канавки розміщені під кутом 45 градусів та цим самим забезпечуючи відмінне щеплення на снігу та льоді у проходжені поворотів.

 

 Центральний блок протектора направлений у зворотню сторону, що  дозволяє у свою чергу утримувати сніг, підвищуючи при цьому площу контакта у центрі та забезпечуючи ще краще щеплення, та мінімізуючи тормозний шлях автівки.

 

 Особлива конструкція шини допомагає суттєво снизити рівень деформації каркаса тим самим допомогая супротив качінню. За рахунок цього нові зимові шини стають максимально економними та допоможуть водіям економити паливо, що є дуже важливо для водіїв на сьогодні у сучасному світі.


 У нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua новинка вже представлена у багатьох типорозмірах та ми обовязково із великим задоволеннямм допоможемо вам купити шини у Львові.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати