Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SP Sport Maxx

SP Sport Maxx

Любити швидкість? У вас є потужне Авто? Екстримальне водіння це для вас?

Якщо ви відповіли на запитання словом "Так"

То цим можна ствердити, що ці літні Шини компанія Dunlop створила саме для Вас!

Основні переваги:

- Мультирадіусний протектор забезпечує рівномірний розподіл тиску у зоні контакту і більшу площу самої зони контакту, що надає відмінної керованости на сухій дорозі без втрат керованости на мокрій.
- Подвійні водовивідні блоки слугують дренажу води із зони контакту на обидва боки протектора шини. Результатом є чудова стійкість і керованість на мокрій дорозі, високий рівень опірності акваплануванню.
- Жорстке безперервне центральне ребро, ефективна передача бокових сил, стійкість і керованість на великих швидкостях.
- 5-зонова будова протектора зі спеціальним зміщенням розмірів і розташування блоків має дуже низькі показники рівня внутрішнього і зовнішнього шуму, ґарантуючи високий рівень комфорту.

  Виходячи з вище вказаного, можна сміло стверджувати що літні шини SP Spot Maxx - це найкраще рішення для любителів швидкої та екстримальної їзди. Вони виключно надійні, зносостійкі та безпечні. До того створюють достойний рівень комфорту.

Шини Львів на tyres.lviv.ua

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати