Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SP Sport 01

SP Sport 01

  Цю покришку можна назвати одною із самих вдалих шин компанії DUNLOP, тому що в ній був використаний вперше абсолютно новий асиметричний малюнок протектора Tri-AreaTread, який дозволяє швидкій їзді бути безпечною та максимально комфортною. Дана модель автошини є дуже тихою завдяки спеціальній суміші, вона добре керується на у різних дорожніх умовах, будь то мокра дорога чи сухий автобан.

 

Головні Переваги Автошини:

 

- Унікальний протектор Tri-AreaTread забезпечує ідеальних баланс експлуатаційних характеристик незалежно від дорожніх умов

 

- Виняткова стійкість до аквапланування, завдяки особливій формі дренажних каналів в плечовій зоні протектора

 

- Чотири жорстких поздовжніх ребра, за рахунок чого шина демонструє виняткову стабільність поведінки при русі навіть на дуже високій швидкості

 

  Літні шини SP SPORT 01 передбачені для автівок Бізнес та Люкс класу, але можливе їх використання і на будь яких інших авто в тому числі і на спортивних, завдяки широкому асортименту, що нараховує кілька десятків найбільш популярних типорозмірів з посадковими розмірами від 14 до 21 дюйма. Дана модель буде комплектуватись у якості первинної комплектації на ряд Європейських авто.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати