Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SPORT BLURESPONSE

SPORT BLURESPONSE

  DunlopSport BluResponse абсолютно нові літні шини, які вийшли на ринок у 2012 році і гідні кращих епітетів керованості... Шини над якими працювали кращі фахівці концерну, які створювали покришку для сучасних легкових автівок враховуючи потреби сучасних водіїв.

 

 Незважаючи на екологічну підгрунтям даної моделі і відповідну економію палива, що є невід"ємною частиною будь яких сучасних шин у Західній Європі, нова покришка отримала нову гумову суміш у склад, якої входить велика кількість полімерів, які дозволяють шині швидко адаптуватися до дорожнього покриття, значно підвищуючи рівень зчеплення та безпеку на мокрій дорозі. Також для зниження ризику ефекту аквапланування у малюнку протектора створені велики цетральні канавки, які швидко та ефективно виводять воду із зони контакту шини з дорогою. Варто також зауважити, що у шині Dunlop вища швидкість проходження поворотів на мокрому покритті, яка відверто вражає і дозволяє на кермі відчувати точніть рульового управління завдяки масивному блоку та жорсткості плечової зони покришки.

 

 Все ж таки асиметричний малюнок протектора забезпечую поліпшену можливість керування а особливо на мокрих ділянках, безперервне цетральне ребро забезпечую курсову стійкість, що є залогом стабільності та безпеки на дорозі.

 

  Шина Dunlop Sport BluResponse важлива модель для європейського ринку та тому вони піддалися випробуванню широкого кола видань Європи, зокрема тести проводились Німецькою компанією ADAC і комітетом Test World та журналом AutoBild.

 

 Знову-таки нові літні шини Dunlop проявили себе з гарної сторони, показавши гідні результати у всіх дисциплінах. Клуб ADAC присвоїв цій гумі 2-4 місця, фінська TestWorld - четверте місце, а німці з AutoBild  взагалі перше місце.

 

 Дана модель буде представлена у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua у самих топових типорозмірах, за детальнішою інформацію звертайтесь до наших мнеджерів і ми обовязково надамо вам фахову консультацію.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати