Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SP QUATTROMAXX

SP QUATTROMAXX

 

Ця шина є Новинкою 2010 року. Її розробкою займались найкращі фахіфці компанії DUNLOP , на розробку цієїї шини пішло декілька років та були використані найновіші розробки компанії.

Dunlop SP QuattroMaxx розробляли для потужних Авто та Авто класу SUV. Вона розроблена за технологією, яка використовується при створенні шин вантажівок. Завдяки цьому шина вийшла дуже виносливою та зносостійкою. Її боковий корд посилиний спеціальними волокнами Kevlar. Також була використана технологія Duuble Silika, завдяки якій було досягнуто надзвичайну керованість шини, скоротився тормозний шлях та шлях необхідний для розгону. Конструкція шини складається з подвійної гумової суміші. Зовнішня сторона є мягкою, завдяки чому шина добре себе поводить на сухій поверхні. Внутрішня сторона навпаки є більш жорсткою, що дозволяє забезпечити відмінне щеплення на мокрій дорозі та знизити ризик аквапланування.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати