Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Primacy 3

Primacy 3

 

  Michelin Primasy 3  - це нові літні шини, які надають вам потрійну безпеку з високим рівнем ходимості. Автошини з унікальним протектором із згладженими краями блоків та самоблокуючими ламелями.

 

 При контакті з покриттям прямий кут блоку протектора погіршує зчеплення з дорогою, оскільки його гостра грань може, зачепившись, зменшити площу зіткнення між блоком і поверхнею. Всі блоки протектора шини MICHELIN Primacy 3 мають згладжені краї і самоблокуючи ламел, які дозволяють знизити деформацію в зоні контакту, максимально ефективно використовуючи поверхню блоків для зчеплення на сухому та мокрому покритті.

 

 Нова гумова суміш є унікальною складною комбінацією трьох еластомерів, зміцнюючого агента на основі силіки і синтетичного пластифікатора, яка оптимізує зчеплення в будь-яких умовах (мокре і сухе покриття), не погіршуючи інших характеристик, зокрема, зносостійкості.

 

  Нова шина для авто середнього та бізнес класів з високим рівнем безпеки та ходимості. За заявою виробника шина скоротила гальмівний шлях на мокрому покритті на 1.5 метра, на 2 метра на сухому та покращила на 4% можливості щеплення на мокрому асфальті. Michelin Primasy 3 - це безпека в кубі !

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
16''
MICHELINPRIMACY 3 лiто215551693 HDE4510