Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Presto

Presto

  Концерн Goodyear випускає на ринок нові літні шини під брендом Debica, яка вже добре себе зарекомендувала у східній Європі. Це дебют компанії у данному сегменті шин, так як Debica вперше випускає шину преміум класу.

 

  Модель Debica Presto - це найновіша розробка кращих фахівців. ЇЇ розробили для водіїв, які вперш за все для себе обирають динамічний стиль керування, але при всьому цьому економлять свої кошти. У новій моделі використали цілий ряд найсучасніших технологій концерна Goodyear, які забезпечують чітке керування при любих умовах.

 

Основні переваги:

 

- Протектор шини зроблений із подвійним центральним ребром надає неймовірну чіткість керування на сухій дорозі та дозволяє миттєво реагувати на будь який рух керма.

 

- Асимметричний малюнок протектора з посиленими плечовими блоками - це безпечна та впевнена їзда на великий швидкості. Новий малюнок с оптимізованим розподілом жорсткості також дозволяє впевннено проходити повороти.

 

- Плоский профіль протектора та велика пляма контакту з поверхнею, що дозволяє досягти максимально рівномірного зносу та завдяки цьому значно підвищити ресурс шини.

 

- Новий протектор із сучасним складом гумової суміші, який забезпечує максимально малий гальмівний шлях на будь якому покритті.

 

  Літні Шини підвищено комфорту, які ідеально себе проявляють у екстримальних умовах, навіть на великих швидкостях. Дуже якісні та надзвичайно витривалі шини за доступною ціною. У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua новинка вже представлена у різних варіантах типорозмірів.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати