Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

POTENZA RE050A

POTENZA RE050A

 Potenza RE050A - Це нова шина класу Ultra High-Performance з асиметричним малюнком протектора, який забезпечує динамічну спортивну керованість, тиху і комфортну їзду, а також повністю задовольняє потреби виробників престижних автомобілів.

 Дизайн внутрішньої і зовнішньої зони протектора розроблений на основі передових технологій, які застосовуються в шинах для Формули-1. Завдяки цим технологіям шина забезпечує відмінні якості зчеплення і керованості на сухих та вологих покриттях.

 Технологія №1 DONUTS:O-BEAD - Інноваційна правильна кругла форма борта-O-Bead змінює спосіб взаємодії шини з диском, завдяки більш щільному приляганню. У звичайних шин форма борту не дозволяє ідеального прилягання шини до ободу, що призводить до вібрацій в кермі або інших частинах автомобіля.

 Технологія №2 CTDM Comprehensive Tyre Design Method - Комплексний підхід до розробки дизайну протектора. Ця інноваційна комп'ютерна технологія дозволяє підібрати ідеальну комбінацію дизайну протектора, форми каркаса, в загальному конструкції шини та робочих характеристик, які відповідають високим вимогам власників сучасних авто.

 Технологія №3 L.L. Carbon - Інноваційний склад гумової суміші, в якій пристуній карбонавий матеріал, це підсилюючий матеріал для гумової суміші, який підвищує її міцність та стійкість до розривів.

 Абсолютно спортивна шина розроблена за останніми технологіями компанії Bridgestone, яка довгий час розробляла шини для Формули-1.