Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

OptiGrip

OptiGrip

Goodyear OptiGrip - Це новинка сезону Весна - Літо 2009. Шина була створена для того, щоб забезпечити максимальну безпеку навіть при сильному зносі шин. В даній шині використана абсолютна нова технологія SmartWear - технологія, яка дозволяє на протязі всієї експлуатації шини зберігати їй відмінні характеристикі, так как як по мірі зносу шини зявляються нові канавки та відкривається новий шар гумової суміші протектора. Канавки, які з"явились допомагають ефективному водовідводу, забезпечівши при цьому відмінне щеплення з мокрою поверхнею та дозволивши зношеній шині зберігати супротив акваплануванню. Двухшаровий протектор забезпечує високий рівень щеплення з сухою дорожньою поверхнею по мірі зносу шини. Технологія 3D-BIS допомагє зробити шину надзвичайно добре керованою, яка досягається за рахунок жорсткості блоків шини. А компютерна оптимізація росположення блоків шини, дозволяє зробити її максимально комфортною.

 

Чудова шина, яка зберігає відмінні характеристики щеплення та робить шину безпечною на протязі всього терміну її експлуатації. Для того щоб максимально ефективно використовувати ці шини потрібно робити їх ротацію (зад-перед) кожні 10 тис. км.