Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

YOKOHAMA ВИПУСКАЄ У СВІТ СВОЇ НОВІ ЗЕЛЕНІ ШИНИ.

YOKOHAMA ВИПУСКАЄ У СВІТ СВОЇ НОВІ ЗЕЛЕНІ ШИНИ.

 

Японська компанія Yokohama випускає нову  паливозберігаючу автошину під назвою Yokohama Ecos ES 31. Новинка повинна поступити у продаж, зокрема у Японії в березня 2013 року. 

 

Нова модель шини була розроблена японськими спеціалістами за останніми тенденціями ринку та покликана допомогти автовиробникам виконати зобовязання  по майбутнім екологічним  вимогам, до витрати палива автомобілів.  А водіям цих автомобілів допомогти  заощаджувати на пальному, що  є не мало важливим фактором  на сьогоднішній день,  для багатьох  кермувальників.

 

Після великого успіху попередньої  моделі цієї лінійки - шин Yokohama DNA ECOS ES300, яких було продано у цілому світі понад тридцять три мільйона штук. Фахівцями японської компанії було однозначно ПРИЙНЯТО рішення, створити нові шини лінійки Ecos. Після таких надзвичайно високих показників перед інженерами компанії Yokohama було поставлено завдання удосконалити вже добру відому та популярну модель, щоб надати їй відмінних показників та наділити нову модель,  ще більш високими технічними характеристиками.

 

Спеціально для цього був використаний комплекс технологій BluEarth, за допомогою якого компанія Yokohama робить окрему повноцінну лінійку екологічних шин під такою ж назвою. Зокрема, була використана  абсолютно нова технологія, що дозволяє управляти взаємодією компонентів гумової суміші на нанорівні. Роблячи висновки японська компанія заявила, що у порівнянні з Yokohama DNA ECOS ES300 опір коченню було знижено на 11,5%, але при цьому була збільшена і ефективність гальмування - на 14,1% на мокрій і на 3,6% на сухій дорозі. Так, що у підсумку на додаток до цього, як зазначають інженери Yokohama, був зменшений рівень шуму, значно поліпшена комфортність ходу та збільшена зносостійкість протектора. Про використання нової технологій BluEarth говорить спеціальний символ на боковині. Каркасу шини.

 

За японською системою маркування нова медель Yokohama ECOS ES31 отримали "А" за опір коченню і "С" за зчеплення на мокрій поверхні.

 

Шина буде випускатись у надзвичайно великий гаммі типорозмірів, аж у 30 типорозмірах від 13 до 18 дюймів у діаметрі та різноманітними індексами швидкості та навантаження.