Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

NordFrost 5

NordFrost 5

 

 

 

  Зимові шини Gislaved добре відомі своїми відмінними показниками на снігу та льоді, в суворих зимових умовах, характерних для Північної і Східної Європи. Тепер інженери науково-дослідного відділу розробили нову шину Gislaved Nord Frost 5, яка прийшла на зміну добре  відомій шини Gislaved Nord Frost 3.

 

  Нова модель поєднує у собі технічні інновації та чудовий досвід своєї попередниці, Gislaved Norrd Frost 3, яка, також як і інші представники групи NordFrost протягом багатьох років доводить свої переваги на снігу та льоді і вважається надійним засобом безпечного водіння в умовах північної зими і часто виявляється еталоном у порівняльних випробуваннях шин.

 

 Шини будуть виготовлятись у двох варіантах шиповані та без шипів. Нова технологія шипа, покращений малюнок протектора та інноваційна гумова суміш протектора нової Gislaved Nord Frost 5 - все це сприяло удосконаленню характеристик гальмування і керованості.

 

 Новий спрямований симетричний рисунок протектора з паралельними центральними ребрами покращує керованість і реакцію керма і гарантує хорошу керованість на снігу, зносостійкість центральної зони шини і збільшення пробігу на 2%.

 

  Нова гумова суміш «Nordic Silica» з високоактивним технічним вуглецем і інноваційним полімером для зчеплення на зимовій дорозі покращує зчеплення на льоду і снігу. У поєднанні з новою технологією шипа «діаманта» показники зчеплення і гальмування на льоду, а також керованість на сухій дорозі підвищуються на 5% в порівнянні з попередником, Gislaved Nord Frost 3.

 

  Варто також зауважити, що шина стала більш комфортною у плані акустичного комфорту, що є дуже важливим фактором для багатьох водіїі сучасних автівок.

 

  Шина набагато краще керується на шосейній дорозі незалежно від того, що являється також скандинавською шиною для самих сурових зимових умовах.

 

  Від себе можу лише додати, що це модель для водіїв, які використовують своє авто у самих складних зимових умовах, дана шина допоможе вам проїхати на тих ділянках до яких інші Європейські зимові шини просто навіть не доїдуть. Якщо ви живете за містом де по де куди у зимовий період не чистять дороги або часто полюбляєте виїзджати у гірськи райони, то ця шина створена саме для вас.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана модель шин представлена, шипована так і без шипів, частіше Німецького виробництва, якщо вас цікавть детальніша інформація, ми чекаємо на ваш дзвінок.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати