Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

NordFrost 100 SUV

NordFrost 100 SUV

 Новинка зимового сезону 2013 - Це нові шиповані зимові шини Gislaved NordFrost 100 SUV, модель розроблена для кросоверів і легких позашляховиків.

 

 Дана шина створена із застосуванням новітніх технологічних рішень концерну Continental AG, до якого і входить Шведський бренд Gislaved.

 

 Оновлена ​​концепція малюнка протектора шини та абсолютно нова гумова суміш з назвою Nordic Silica забезпечують відмінне зчеплення на крижаних та зледенілих поверехнях.

 

 Зимові шини Gislaved NordFrost 100 SUV мають короткиий гальмівний шлях на засніжених дорогах, хорошу керованість та відмінну кермову реакцію.

 

 Зносостійкість центральної зони покришки збільшилася , тому ресурс пробігу шини виріс, приблизно на 2 - 3%.

 

  Але саме головне, що новинка оздоблена абсолютно новим легким алюмінієвим шипом Tri- Star CD , довжиною 11 мм і діаметром 8 мм зі спеціальною конструкцією твердосплавної вставки шипа у вигляді трипалої зірки, який виробляють у Фінляндії.

 

 Саме завдяки йому покращилося поздовжнє зчеплення , гальмування та поперечне зчеплення на льоді і крижаній поверхні.

 

  Шина володіє прекрасним поздовжнім і поперечним зчепленням та курсовою стійкістю в найскладніших зимових умовах завдяки оптимізованим блокам протектора із ребрами, що відходять у всіх напрямках та середнім рядом  блоків з прямими ламелями і з множинними ламелями в плечових зонах протектора.

 

 Новинка створена для водіїв, які керують авто у надто складних зимових умовах та готова допомагати їм у цьому на протязі усього терміну експлуатації шини.

 

Шини Львів на tyres.lviv.ua