Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Noranza 2 EVO

Noranza 2 EVO

Японський концерн Bridgestone виводить на ринок нові шиповані зимові шини Noranza 2 EVO. Це шини, які покликані на допомогу водіям в найскладніших та екстримальних умовах експлуатації у зимовий період.

 

  Направлений агресивний малюнок протетора відразу дає зрозуміти, що це шина підвищеної прохідності, а масивні його бокові блоки із спеціальним дуже міцним каркасом, який був виготовлений з спеціального металевого корда, не тільки буде захищати шину від пошкоджень, а і гарантує їй відмінну керованість.

 

  Нові зимові шини Bridgestone Noranza 2 EVO отримали новий состав гумової суміші, якій навіть при самих низьких температурах повітря залишається еластичним і цим самим забезпечує краще щеплення із поверхнею. 

 

  Відмітною перевагою шини є її абсолютно новий малюнок протектора, який отримав 14 рядну ошиповку. Важливо тут зазначити, що шипи були розташовані спеціальним чином, щоб жодин з них не співпадав один з одним - це гарантує чудове зчеплення на льоді та слизьких поверхнях, менший гальмівний шлях та впевнений рух особливо при крутих під"йомах. Абсолютна нова технологія шипів дозволяє підвищити акустичний комфорт і знизити показники рівня шуму.

 

  Спеціально спроектовані чотирьох гранні шипи і отвір під шпильку забезпечують максимальну зносостійкість і стабільність посадки шипа, шип надійно утримується в протекторі і не міняє свого положення з часом. Міцні, легкі алюмінієві шипи виробляють менше шуму і мінімізують знос дорожнього покриття.

 

 Наш інтернет магазин Шини Львів tyres.lviv.ua може вам запропунувати широкий асортимент зимових шин, а саме Noranza 2 EVO в нас представлена у багатьох типорозмірах.

 

  Дана шина розроблена для регіонів із складними та суровими погодніми умовами у зимку. Це сучасна модель Bridgestone для самих екстримальних умов, яка шипується виключно на заводі.

 

 Якщо вас зацікавила дана модель, дзвоніть і ми допоможемо вам у виборі. Також ми здійснюєм доставку будь якою транспортною компанією по всій тереторії України.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати