Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

N"Fera SU4

N\"Fera SU4

  Корейська компанія Nexen Tire, яка з кожнем днем стає все популярнішою серед водіїв Європи завдяки своїй надійності та демократичним цінам випускає на ринок нову ультра швидкісну літню шину N"Fera SU4.

 

  Нова модель отримала асиметричний малюнок протектора, який повинен забезпечити оптимальну збалансовану продуктивність водіння. А новий склад гумової суміші з великим вмістом кремнія забезпечить відмінне щеплення на будь який поверхні.

 

  Підвищена жорсткість ребер каркасу додась шині чіткої кермової реакції та стійкості водіння під час швидкісної їзди.

 

 Новий малюнок з багатьма каналами для водовідводу, забезпечить максимальну безпеку при водінні у сильний дощ та знизить ризик аквапланування.

 

 Змодельована компьютером шина побудована таким чином, щоб тиск розподілявся рівномірно по всій площині протектора, це забезпечить рівномірний знос та ще впевненішого керування на великих швидкостях.

 

 Нові літні шини Nexen N"Fera SU4 - це компромісне рішення для водіїв, які люблять швидкісну та безпечну їзду, але не готові витрачати на це великі кошти.

 

 Модель буде випускатись у дуже великому асортименті типорозмірів від 14 до 19 радіуса колеса та завдяки цьому підійде великий кількості сучасних авто.

 

 Наш інтернет магазин Шини Львів tyres.lviv.ua запропонує для вас велику гаму автомобільних шин, якщо ви хочете придбати літні шини - дзвоніть до нас і ми з великим задоволенням допоможемо вам у виборі.