Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

N2000

N2000

  Літні шини середнього класу для сучасних авто, спеціально створені для того, щоб максимально забезпечити комфорт та безпечне пересування навіть на високих швидкостях.

 

  Південно Корейська компанія вже добре відома у світі під назвою Nexen-Roadstone випускає на ринок, ще одні автомобільні шини з унікальним спортивним дизайном по типу V - образного малюнка протектора.

 

  Як стверджує виробник даний малюнок протектора створений для безпечного руху на великий швидкості та максимального комфорту.

 

  V - образні ламелі малюнка побудовані спеціально, щоб мати інтенсивне щеплення з поверхнею та забезпечити швидкий відвід води на мокрій поверхні із зони контакту шини з дорогою.

 

  Побудова даного малюнка протектора забезпечує шинам плавність хода та наймеший шум дороги, що робить дані літні шини максимально безшумними та комфортними, що є дуже важливим фактором для сучасних водіїв.

 

 А спеціальна гумова суміш, що була використана у даній моделі шин допомогла суттєво збільшити ізносостійкість шини, що забезпечує їм довший термін експлуатації.

 

  Модель Nexen N2000 - це літні шини середнього класу за доступною ціною та чудовими ходовими характеристиками. Варто також зауважити, що дана гума для авто має дуже міцну боковину і вона буде виготовлятися у різних варіантах типорозмірів, як для легкових авто так і для міських кросоверів.

 

  Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua допоможе вам у придбанні автомобільних шин, та готов надати будь яку консультацію стосовно даної моделі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати