На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

N2000

N2000

  Літні шини середнього класу для сучасних авто, спеціально створені для того, щоб максимально забезпечити комфорт та безпечне пересування навіть на високих швидкостях.

 

  Південно Корейська компанія вже добре відома у світі під назвою Nexen-Roadstone випускає на ринок, ще одні автомобільні шини з унікальним спортивним дизайном по типу V - образного малюнка протектора.

 

  Як стверджує виробник даний малюнок протектора створений для безпечного руху на великий швидкості та максимального комфорту.

 

  V - образні ламелі малюнка побудовані спеціально, щоб мати інтенсивне щеплення з поверхнею та забезпечити швидкий відвід води на мокрій поверхні із зони контакту шини з дорогою.

 

  Побудова даного малюнка протектора забезпечує шинам плавність хода та наймеший шум дороги, що робить дані літні шини максимально безшумними та комфортними, що є дуже важливим фактором для сучасних водіїв.

 

 А спеціальна гумова суміш, що була використана у даній моделі шин допомогла суттєво збільшити ізносостійкість шини, що забезпечує їм довший термін експлуатації.

 

  Модель Nexen N2000 - це літні шини середнього класу за доступною ціною та чудовими ходовими характеристиками. Варто також зауважити, що дана гума для авто має дуже міцну боковину і вона буде виготовлятися у різних варіантах типорозмірів, як для легкових авто так і для міських кросоверів.

 

  Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua допоможе вам у придбанні автомобільних шин, та готов надати будь яку консультацію стосовно даної моделі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати