Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

масла БРЕНД

ENEOS
Q8 OILS

Мастила

Мастила

Моторні мастила призначені для змащування поршневих двигунів внутрішнього згоряння. Вони працюють у винятково важких умовах. Іншим мастильним матеріалам, застосовуваним в автомобілях, - трансмісійним мастил і пластичним змащенням - незрівнянно легше виконувати свої функції, не втрачаючи потрібних властивостей, так як вони працюють в середовищі щодо однорідної, з більш-менш постійними температурою, тиском і навантаженнями.

Моторне масло повинне протягом тривалого часу виконувати покладені на нього функції, а саме:

Масло знижує тертя між деталями двигуна за рахунок утворення масляної плівки і таким чином зменшує неминучий знос. Сталість масляної плівки - необхідна умова надійної роботи двигуна.

Масло сприяє теплообміну в двигуні. Завдяки постійній циркуляції воно забезпечує температурний баланс двигуна. Тому вона має зберігати всі свої властивості в значному інтервалі температур.

Масло захищає деталі двигуна від окислення і корозії за рахунок вмісту антикорозійних присадок. Вони нейтралізують негативні наслідки потрапляння всередину двигуна парів вологи, пилу і продуктів згорання.

Масло забезпечує внутрішню чистоту двигуна. Спеціальні очищаючі присадки в маслі вимивають всі відкладення, що утворюються в процесі роботи двигуна, в результаті чого масло темніє, що є нормальним процесом. Наявність зазначених присадок робить безглуздою промивку двигуна при заміні масла.

Масло бере участь в охолодженні двигуна. Після охолоджуючої рідини моторне масло є другою рідиною, що забезпечує нормальне охолодження двигуна.

Масло забезпечує довговічність двигуна. Антіізносовие присадки, що додаються в моторні масла, покликані, максимально збільшити ресурс двигуна.

Для того щоб моторне масло успішно здійснювало всі ці функції, в базове масло додають пакет присадок (хімічно активних речовин). У сучасних моторних маслах частка присадок в середньому складає 15-25%.

Існує чотири види базових масел:

мінеральні (отримані шляхом вакуумної перегонки мазуту з подальшим рафінуванням);

гидрокрекинговиє (гідрокрекінг мінерального масла);

напівсинтетичні (суміш мінерального та синтетичного масел);

синтетичні (спрямований синтез).