Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

MP 91 Nordicca

MP 91 Nordicca

MP 91 - Nordicca 4x4

збільшити
Назва SUV - Sport Utility Vehicle припускає використання автомобіля - сімейний автомобіль на дорозі для спорту, катання на лижах і котеджів, під час подорожі в гірських районах, але використання цих шин в звичайних умовах експлуатації в зимовий час. Позашляховики мають більш високу вагу - гальмування транспортного засобу має більш високу тенденцію залишатися в русі, і, отже, особливо в зимовий час, шина, яка може зупинити машину часу.

Нова спеціальна зимова шина MP 91 NORDICCA для позашляховиків і SUV автомобілів на сучасному асиметричний дизайн протектора з новим поколінням 3D-ламелей, що значно поліпшити зчеплення. Зимова суміш з високим вмістом кремнію, що використовуються в MP 91 NORDICCA забезпечує надійність навіть в суворих зимових умовах. Доказом високої якості і відмінною продуктивності водіння в зимових шинах MP 91 NORDICCA успішного завершення зимової тяги тест ASTMF - 1805-м

PDF документ
Шина MP 91 оснащений 4x4 NORDICCA

     сучасний асиметричний протектор
     на основі абсолютно нового покоління леза для кращого властивості тяги
     Новий мікс з високим вмістом кремнезему
     надійність навіть в суворих зимових умовах
     Висока безпека і комфорт взимку
     Широкий діапазон 20 найпопулярніших розмірів в 15 "- 20" версії
     хороше зчеплення на засніжених і зледенілих доріг