Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

MP 54 Sibir Snow

MP 54 Sibir Snow

  Словацька компанія Matador, що входить у Німецький концерн Continetal AG виводить на ринок нові зимові шини - Matador MP54 Sibir Snow. Шини були розроблені спеціально для автівок малого та середнього класів кращими фахівцями компанії. 

 

  Новинка отримала агресивний V - образний малюнок протектора із великою кількістю канавок та сцепних ламелей, які у свою чергу допомужуть досягнути кращого щеплення на снігу та льоді. Велика кількість канавок дозволяє швидко виводити воду та сніг із зони контакту шини з поверхнею, а новий направлений малюнок надає змогу краще тримати курсуву стійкість на швидкості. Велика кількість сцепних ламелей добре працюють на слизький, зледенілій дорозі та дозволяють швидше зупинити авто.

 

 У шині була використана абсолютна нова гумова суміш за рахунок якої було досягнуто максимально довгий ресурс служби колеса, від тепер ваша покришка служитиме вам, ще довше. Цей фактор є дуже важливим серед сучаних водіїв по всій Європі у теперешній час.

 

 Варто також зазначити, що нова покришка стала більш комфортною за рахунок зменшення рівня шуму, що виникає у процесі контакту шини з поверхнею. Оптимізована жорсткість протектора та розпреділення тиску у шині при контакті з дорогою суттєво знижають вібраційні шуми, відповідно зниження рівня шуму протектора, значно підвищує комфорт при русі авто.

 

 Як зазначає сам виробник, нові зимові шини Matador MP 54 Sibir Snow у порівнянні із своєю попередньою моделлю значно покращили основні показники: тормозний шлях на льоді на 3% (відсотка), керованість на снігу на 2% (відсотка), щеплення на снігу на 3% (відсотка), тормозний шлях на мокрій дорозі на 3% (відсотка), керованість на мокрй дорозі на 2% (відсотка), ізносостійкість протектора на 4% (відсотка) та рівень комфорта на 2% (відсотка).

 

 Із новим поколінням зимових шин від Словацької компанії ви можете почувати себе досить впевнено та безпечно у зимку, не втрачаючи при цьому комфорт. Шини будуть випускатись від 13 до 15 розміру колеса та у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua вже представлені приктично в усіх типорозмірах.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
13''
MATADORMP 54 Sibir Snowзима175701382 TRO1031
14''
MATADORMP 54 Sibir Snowзима165701481 TSK1045
MATADORMP 54 Sibir Snowзима175651482 TFR,SK1072
MATADORMP 54 Sibir Snowзима185651486 TSK,RO1182