На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

MP 52 Nordicca

MP 52 Nordicca

     Зимові шини  Matador MP 52 Nordicca, які розроблялися фахівцями концерна Continental для маленьких та середніх автівок, надійні шини за дуступною ціною, які готові прийти на допомогу в складних зимових умовах. 

 

  Нова гума отримала абсолютно новий направлений малюнок, який був виконаний враховуючи всі останні тенденціїї та розробки Німецького концерну. 

 

  У складі протектора гумової суміші з"явився великий вміст силіки, це дозволяє шині залишатися більш еластичною при низьких температурах та краще працювати у заметах.

 

  Задяки абсолютно новій гумовій суміші новітня модель показує відмінний результат на засніженій дорозі, та малий тормозний шлях при різкому гальмуванні на зледенілій поверхні, що є в край важливо для водіїв у зимку.

 

 Matador MP52 Nordicca - зимові шини, які підійдуть для будь якого сучасного авто та обовязково стануть у нагоді у складних умовах у зимку. Не зважаючи на всі відмінні ходові харектеристики на зимовій дорозі, вони чудово себе проявили і на мокрому асфальті, шини показують максимальний контакт з поверхнею з чіткою кермовою реакцією та готові принести максимум задоволення від водіння.

 

  У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua завжди великий ассортимент шин Matador, якщо у вас виникли питання стосовно даної покришки ми завжди готові надати вам консультацію.

  

  Від себе хочу додати, що дані зимові шини були створені для авто з малими та середніми обьємами двигунів, які не дивлячись на свою доступну ціну, отримали всі кращі сторони і дають можливість безпечно та комфортно почувати себе за кермом навіть у складних зимових умовах!

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
14''
MATADORMP 52 Nordicca зима155651475 TSK789
15''
MATADORMP 52 Nordicca зима165651581 TSK920