Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

MP 52 Nordicca

MP 52 Nordicca

     Зимові шини  Matador MP 52 Nordicca, які розроблялися фахівцями концерна Continental для маленьких та середніх автівок, надійні шини за дуступною ціною, які готові прийти на допомогу в складних зимових умовах. 

 

  Нова гума отримала абсолютно новий направлений малюнок, який був виконаний враховуючи всі останні тенденціїї та розробки Німецького концерну. 

 

  У складі протектора гумової суміші з"явився великий вміст силіки, це дозволяє шині залишатися більш еластичною при низьких температурах та краще працювати у заметах.

 

  Задяки абсолютно новій гумовій суміші новітня модель показує відмінний результат на засніженій дорозі, та малий тормозний шлях при різкому гальмуванні на зледенілій поверхні, що є в край важливо для водіїв у зимку.

 

 Matador MP52 Nordicca - зимові шини, які підійдуть для будь якого сучасного авто та обовязково стануть у нагоді у складних умовах у зимку. Не зважаючи на всі відмінні ходові харектеристики на зимовій дорозі, вони чудово себе проявили і на мокрому асфальті, шини показують максимальний контакт з поверхнею з чіткою кермовою реакцією та готові принести максимум задоволення від водіння.

 

  У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua завжди великий ассортимент шин Matador, якщо у вас виникли питання стосовно даної покришки ми завжди готові надати вам консультацію.

  

  Від себе хочу додати, що дані зимові шини були створені для авто з малими та середніми обьємами двигунів, які не дивлячись на свою доступну ціну, отримали всі кращі сторони і дають можливість безпечно та комфортно почувати себе за кермом навіть у складних зимових умовах!

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати