Шини та Диски зі складу у Львові, великий вибір, Доступні ціни ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Дякуємо Вам за те, що обираєте Нас !

MP 50 Sibir Ice

MP 50 Sibir Ice

   Cловацька компанія Matador, що входить до Німецького концерну Сontinental AG виводить на ринок абсолютно нову модель шипованих зимових шин MP 50 Sibir Ice, яка була розроблена спеціально для Скандинавських країн та для внутрішнього Єпропейського ринку для використання у гірський місцевості.

 

  Зимові шини для легкових автівок та водіїв, які керують авто у надто складних зимових умовах, у регіонах де дороги часто вкриті ожледецею у зимовий період. 

 

  Новинка отримала нові сучасні шипи, та шипується виключно на заводі концерну Continental AG у місті Корбах у Німеччині. Також шина отримала абсолютно нову гумову суміш, що не залишає своє кращі якості навіть при дуже низький температурі. 

 

  Новий малюнок протектора швидко виводить сніг, грязь, слякоть чи просто воду із зони контакту шини з поверхнею та цим самими забезпечує ій відмінне щеплення з дорогою.

 

  Гума буде випускатись у двох варіантах, у різних малюнках протектора в залежності від свого типорозміра. Два варіанта малюнка протектора є направленими та мають швидкий ефект самоочищення, що не дають їм можливості заритися у снігу. 

 

  А нові шипи виготовлені за сучасними Німецькими технологіями допомогають їм відмінно себе вести на зледенілих поверхнях, забезпечуючи при цьому автомобілю швидкий розгін та миттєву тормозну реакцію. Також була змінена систма кріпленні самих шипів, від тепер шип додатково садять на спеціальний силіконовий клей та  це дає можливість шипам на 30% (відсотків) довше втриматись у протекторі, відповідно довше прослужити.

 

  Зимові шини Matador MP50 Sibir Ice - це шини, які у першу чергу орінтовані на водіїв з підвещеними вимогами до безпеки у водінні в зимовий період. З даними покришками ви можете почувати безпечно та впевнено у самих складних зимових умовах.

 

 Дана модель вже представлена у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua. Якщо ви хочете придбати шини в Україні, телефонуйте до нас і ми вам обовязково допоможемо, адже завдяки транспортним компаніям ми здійснюєм доставку у будь яке місто нашої країни.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
13''
MATADORMP 50 Sibir Iceзима175701382 TDE1276
14''
MATADORMP 50 Sibir Ice зима185651486 T DE1450
15''
MATADORMP 50 Sibir Iceзима195651591 T DE1653
16''
MATADORMP 50 Sibir Iceзима215651698 TDE2871