Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

MP 46 Hectorra 2

MP 46 Hectorra 2

  Модель МР 46 направлена на водіїв, які прагнуть максимальної безпеки на високий швидкості. На відміну від своєї поредниці MP 45, є більш удосконаленою шиною, яка має коротший гальмівний шлях, а її більш спортивний характер забезпечує їй чітку кермову реакцію на любій швидкості. 

 Новий асиметричний малюнок спеціально розроблений так, щоб зробити шину більш комфортною та максимально прибрати шум. Налаштування асиметричного малюнку відрізняє внутрішня і зовнішня зона шини, кожна з яких має спеціальну функцію забезпечити максимальний контакт шини з поверхнею, а особливо при русі по мокрій поверхні. Прямі канавки протектра відповідають за швидке видалення води з зони контакту шини, та повинні зменшити ризик аквапланування. Шина має короткий гальмівний шлях на мокрій та сухий поверхні.

       Це абсолютно нова шина, яка має спортивний характер і гарантує вам максимальну безпеку та підійде для широкої гами сучасних авто. 


БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати