В наявності свіжі поступлення Зимових шин, прохання наявність та ціни уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності. Ми вдячні Вам за те що обираєте Нас !

MP 44 Elite 3

MP 44 Elite 3

   Автошини Matador MP 44 Elite 3 побачили світ навесні 2009 року. Дана модель розроблена для легкових авто та розраховані на автівки середнього та бізнесу класу. Шини забезпечують короткий гальмівний шлях на мокрій і сухій дорозі, гарне керування автівкою при прохожденні поворотів на швидкості.

 

 Основні переваги:
    

     Інноваційний дизайн-направленого асиметричного протектора.


     Відмінна ефективність гальмування на мокрій і сухій поверхні.


     Точна керованість і висока стабільність водіння.


     Дуже хороше зчеплення з дорогою, особливо на мокрих дорогах.


     Великий пробіг і низький рівень витрати палива.

 

   Асиметричний малюнок протектора покришки у порівнянні з попередниками моделлю Elite 2 MP 42 і MP 43 Aquilla Evo має поліпшені властивості в області керування, зменшений тормозний шлях на мокрій і сухій поверхні та покращений комфорт і довговічність. Літні шини Matador MP 44 Elite 3  підійдуть водіям, які прагнуть отримати співвідношення ціни та якості.

 

 Варто також тут обов"язково зазначити, що всі шини Matador розробляються кращими фахівцями у центрі розробок  у Словакії, у місті Пухов на заводі Matador, що входить до концерна Continental AG.

 

 Дана модельшин є досить популярною у Європі та комплектується на ряд Європейських авто у якості первинної комлектації, зокрема на автівки марки Volkswagen та Skoda.

 

 Якщо вас зацікавила дана покришка і ви хочете купити шини у Львові, телефонуйте до нашого інтернет магазину шин Шини Львів tyres.lviv.ua і ми обовязково вам у цьому допоможемо.


 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
15''
MATADORMP 44 Elite 3 лiто195651591 TSK1168
16''
MATADORMP 44 Elite 3 лiто205601692 HSK1710
MATADORMP 44 Elite 3 лiто215601699 H XLPT1881